Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- objęcie wszechstronną opieką pacjentów nieuleczalnie chorych w schyłkowym okresie życia, na podstawie umów podpisywanych z płatnikiem na dany rok - propagowanie humanitarnego podejścia do cierpiącego, umierającego człowieka - promocja idei opieki hospicyjno – paliatywnej - pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w sytuacji kryzysu choroby oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób - działalność na rzecz osób niepełnosprawnych dotkniętych ciężką, nieuleczalną chorobą oraz ich rodzin - działalność na rzecz rodzin przeżywających kryzys żałoby - promocja i organizowanie wolontariatu - propagowanie idei i metod opieki nad ludźmi ciężko chorymi i osamotnionymi, zwłaszcza znajdującymi się w końcowym okresie życia - wspieranie i świadczenie opieki paliatywnej nad dziećmi oraz dorosłymi ze schorzeniami ograniczającymi życie - organizowanie i prowadzenie kwest, zbiórek publicznych i innych przedsięwzięć o podobnym charakterze - organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży - szkolenie personelu medycznego i wolontariuszy w zakresie wielostronnego udzielania pomocy umierającym - wymiana doświadczeń w pracy hospicyjnej między ośrodkami w kraju i zagranicą - współpraca z uczelniami, organizacjami, instytucjami, celem przygotowania ich absolwentów do opieki nad chorymi przewlekle i z postępującą chorobą nowotworową w fazie terminalnej - edukacja lokalnych środowisk w zakresie opieki nad ludźmi terminalnie chorymi

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję