Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.promyknadziei.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Gdańskie Stowarzyszenie „Promyk Nadziei” działa od ponad 20 lat. Naszą ideą jest pomoc w dążeniu młodego człowieka do osiągnięcia samodzielności. Wyrównujemy szanse, wyposażamy w umiejętności społeczne, dbamy o emocje. Wskazujemy cele, wzmacniamy i towarzyszymy przy ich osiąganiu. Cieszymy się z sukcesów. Prowadzimy opiekuńczo - specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego. Poprzez szereg działań profilaktycznych, terapeutycznych, edukacyjnych, prozdrowotnych, opiekuńczych i wychowawczych oraz organizację ferii zimowych i letnich, pomagamy dzieciom, młodzieży i ich rodzinom w przezwyciężaniu codziennych trudności. Promyk Nadziei wspiera, uczy, bawi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję