Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja "Pomocna Dłoń" na wniosek organizatora wypoczynku letniego dla 25 dzieci tj. Parafii Rzymsko- Katolickiej pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą dofinansowała do kosztów wyjazdu 25 dzieci na dziesięcio -dniową kolonię letnią do Kołobrzegu. Wytypowaniem dzieci zajęli się pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostrzynie nad Odrą - były to dzieci pochodzące z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej, dzieci zaniedbywane przez rodziców- nieprawidłowo wypełniający funkcje rodzicielskie. Parafia posiada duże doświadczenie w organizowaniu tego rodzaju przedsięwzięć dla dzieci ( od kilku już lat rokrocznie organizuje wypoczynek letni dla dzieci\), dlatego postanowiono przychylić się do wniosku o dofinansowane tego wypoczynku.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000024182
  • e-mail: zaqland@poczta.onet.pl
  • Telefon: 957523033
  • Adres: UL. NIEPODLEGŁOŚCI 17, 66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję