Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

prowadzenie zajęć w zakresie kultury fizycznej, organizowanie zawodów sportowych, prowadzenie obiektów sportowych - organizacja festynu z okazji dnia dziecka dla miejscowej szkoły podstawowej i podopiecznych parafii katolickiej, zajęcia dla młodzieży w okresie wakacji. Konserwacja i naprawa kortów tenisowych, remonty i konserwacja domku klubowego, konserwacja i uzupełnienie trawników i krzewów. Tworzenie systemu informacji, propagowanie i ułatwianie indywidualnych form rekreacji poprzez udzielanie instruktażu i fachowego poradnictwa. Współpraca z innymi organizacjami i administracją lokalną.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję