Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Towarzystwa wiązała się z promowaniem wiadomości o przeszłości Brzostku oraz przygotowaniami do obchodów 650 -lecia nadania praw miejskich, która przypada w czerwcu 2017 r. Artykuły pisane przez członków TMZB były przesyłane i drukowane na łamach prasy regionalnej, powiatowej i "Wiadomości Brzosteckich”. Ponadto w WB opublikowano cykl artykułów o dziejach szkolnictwa w Brzostku w ramach upowszechniania tego aspektu dziejów naszej małej Ojczyzny. Ukazał się również artykuł związany z 200 -leciem budowy kościoła w Brzostku, a ks. Bogdan Stanaszek wygłosił kazanie poświęcone tej rocznicy w czasie odpusty Podwyższenia Krzyża Św. 14 XII 2016 r. Rozpowszechniano również wcześniejsze publikacje wydane przez TMZB. Ponadto nasze publikacje są prezentowane w formie wystawy w czytelni Biblioteki Gminnej. 0drdzo ważną częścią pracy TMZB jest prowadzenie kwerendy archiwalnej w poszukiwaniu materiałów dotyczących przeszłości Brzostku. Kwerendę taką prowadził m.in. we Lwowie ks. Bogdan Stanaszek. Materiały te będą wykorzystywane do przygotowania kolejnych publikacji. Planujemy wydanie kolejnego tomu z cyklu „Z dziejów Brzostku. Studia i materiały". Trwają też prace nad albumem poświęconym historii miasta w okresie staropolskim. 0c127dzie w nim opublikowane fotokopia oryginalnego dokumentu lokacyjnego Brzostku z 1367 roku!

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję