Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie kół zainteresowań "Tropię, odkrywam i prezentuję". Koła nieodpłatnie prowadzą nauczyciele będący członkami stowarzyszenia. Średnio w roku szkolnym odbywa się 72 godziny takich zajęć. Co roku we wrześniu ogłaszany jest nabór chętnych uczniów- zarówno przedszkolaków, uczniów edukacji wczesnoszkolnej jak i gimnazjalistów do udziału w kołach zainteresowań po nazwą: "Tropię, odkrywam i prezentuję". Uczniowie pomagając sobie nawzajem pod okiem nauczycieli korzystają z szerokiego wachlarza zajęć od ekologii po wyprawy turystyczne. Zajęcia trwają zgodnie z kalendarzem roku szkolnego- nabór jest we wrześniu, zajęcia od października do czerwca kolejnego roku. Bierze w nich udział 50 uczniów. Uczniowie korzystają ze sprzętu zakupionego w ramach otrzymanego dofinansowania sprzętu- laptopów, mikroskopu, kostiumów, lustr na sali gimnastycznej itp.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję