Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie grupy tanecznej "Seniorów" \(byli członkowie Zespołu), udział w koncertach wraz z Zespołem Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej. Grupa "Seniorów" składa się z tancerzy, którzy dużą część swojego życia spędzili w Zespole Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej i chociaż różne obowiązki życiowe zmusiły ich do rezygnacji z uczestnictwa w Zespole to co dwa tygodnie \(czasem nawet częściej) spotykają się by móc podtrzymywać swoja miłość do folkloru. Uczestniczą oni w próbach, na których wykonują suity z różnych regionów Polski, ale również uczestniczą w koncertach organizowanych przez Zespół Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej, np. na zakończenie roku artystycznego lub związanych z rocznicami i innymi uroczystościami. Grupa "Seniorów" wyjeżdża równiez czasem na festiwale folklorystyczne na zaproszenia zaprzyjaźnionych zespołów z różnych krajów świata.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję