Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie audycji edukacyjnych, oświatowych i wychowawczych poprzez telewizję internetową \(nadzieja.tv\), publikowanie artykułów na stronie portalu nadzieja.pl, kontakt z widzami i słuchaczami przez media społecznościowe. W związku z powyższą działalnością w roku 2016 Spółka aktywnie prowadziła swoje kanały na YouTube \(przekroczono 1.000 subskrybentów wobec niespełna 500 w roku 2015 \), Vimeo \(który to kanał zostanie zamknięty do jesieni 2017 roku\), Facebooku \(przekroczono 7.000 polubień wobec 3.400 w roku 2015 \) czy Soundcloud, z ciągle rozbudowywaną bazą nagrań dźwiękowych (tzw. podcasty radiowe\). Facebook stał się zresztą głównym medium kontaktu z widzami nadzieja.tv, którzy w ten sposób są informowani o wydarzeniach telewizyjnych oraz żywo reagują na zamieszczane treści. Transmisje internetowe na żywo gromadzą widzów na poziomie 1.000 osób, a w innym czasie są oglądane 1.200-1.500 razy (pełna widownia roczna to ponad 135.000 osób; 156 godzin materiału filmowego). Co tydzień rejestrowana jest też stała seria programów, które skupiają widownię na poziomie 800-1.200 osób \(a nawet 3.000-5.000 widzów), w zależności od zastosowanego środka przekazu. Widownia roczna tych programów cyklicznych to ponad 64.000 osób; 52 godziny materiału filmowego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję