Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . W spieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Gorawino w gminie Rymań. 2 . Wspieranie demokracji i budowanie społeczeństwa obywatelskiego w lokalnej społeczności. 3 . Prowadzenie działalności na rzecz ogółu społeczności mającej szczególnie trudną sytuację życiową i materialną, bezrobotnych i byłych pracowników PGR-ów. 4 . Prowadzenie działalności edukacyjnej w zakresie przedszkoli, szkolnictwa podstawowego i innej. 5 . Inne działania na rzecz ogółu społeczności lokalnej nie wymienione w powyższych punktach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję