Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja zajęć tematycznych dla dzieci i młodzieży z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, organizacja wyjazdów edukacyjnych do miejsc niezwykłych i inspirujących. Przy OSP w Przytocznie działa od połowy roku 2016 świetlica wiejska w ramach której odbywają się cyklicznie zajęcia tematyczne w następującym zakresie: zajęcia sportowe, z j.- angielskiego, warsztaty plastyczne i taneczne, spotkania z zakresu szerzenia działalności historycznej tj. dzieci i młodzież poznają historię lokalną oraz historię pożarnictwa w Polsce i OSP w Przytocznie. organizowane są także spotkania między pokoleniowe w ramach których odbywają się warsztaty rękodzieła oraz warsztaty kucharskie. Ponadto organizowane są zajęcia z zakresu ratownictwa medycznego i zagrożeń ekologicznych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000015987
  • e-mail: agnieszka.piecyk@op.pl
  • Telefon: 661406250
  • Adres: UL. PRZYTOCZNO 69, 21-146 PRZYTOCZNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję