Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja prowadzi międzynarodowy projekt artystyczno-edukacyjny zwany "GALERIA UTP": Wspólnie z inną organizacja pozarządową, berlińskim Stowarzyszeniem Policultura, zajmujemy się promowaniem i prezentacją twórczości artystów polskiego pochodzenia, tworzących na terenie Unii Europejskiej. Organizujemy wernisaże prac oraz spotkania z tymi artystami przy okazji spotkań tematycznych dla Polonii i Niemców, które odbywają sie raz w miesiącu na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie. Publikujemy promocje artystów i projektu Galeria UTP na stronach internetowych Fundacji Pokolenia Pokoleniom i Policultura Verein, drukujemy materiały informacyjne o artystach i ich twórczości, zamieszczamy informacje w mediach społecznościowych (Fb, YouTube, inne\)

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję