Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem działalności Komitetu Rozbudowy Szpitala jest działalność publiczna w zakresie ochrony i promocji zdrowia, poprawy świadczeń zdrowotnych i warunków opieki zdrowotnej w Szpitalu Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim a w szczególności: 1 / organizowanie wsparcia finansowego Szpitala poprzez; - organizowanie i przyjmowanie dobrowolnych wpłat pieniężnych, - przyjmowanie darowizn, spadków oraz odpisów regulowanych prawem, - organizowanie imprez dochodowych według zasad określonych odrębnymi przepisami, 2 / propagowanie odpisu 1% podatku PIT na rzecz Komitetu, 3 / analizowanie potrzeb Szpitala i ustalanie priorytetów jego wsparcia, 4 / ustalanie przeznaczenia środków finansowych na: - zakup sprzętu medycznego, aparatury i urządzeń służących ochronie życia i zdrowia w tym na cele bezpośrednio związane z udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, - rozbudowę, modernizację i remont Szpitala Powiatowego. 5 / w realizacji Komitet współdziała ze Starostwem Powiatowym, Dyrekcją Szpitala, organami samorządów terytorialnych, lokalnymi przedsiębiorcami, organizacjami społecznymi, związkami wyznaniowymi i mediami.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000014968
  • e-mail: zoznowemiasto@wp.pl
  • Telefon: 564724147
  • Adres: UL. MICKIEWICZA 10, 13-300 NOWE MIASTO LUBAWSKIE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję