Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Głównym przedmiotem nieodpłatnej działalności pożytku publicznego Stowarzyszenie Szkoła dla Regionu LKS ,,ORKAN" było organizowanie działalności sportowej w sekcjach: piłka siatkowa, tenis stołowy i lekkoatletyka. Działalność ta obejmowała zarówno przygotowanie, jak również udział zawodników w zawodach i imprezach sportowych obejmujących współzawodnictwo sportowe. Dotyczyła ona także organizowania imprez sportowo – rekreacyjnych własnych i udział w systemie zawodów i współzawodnictwa sportowego. Naszymi priorytetowymi zadaniami było upowszechnianie sportu, turystyki i aktywnego wypoczynku w środowisku wiejskim.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000014811
  • e-mail: orkanradocza@wp.pl
  • Telefon: 33 82-340-89
  • Adres: UL. DWORSKA/8, 34-100 RADOCZA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję