Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Prowadzenie rehabilitacji fizycznej z wykwalifikowanym rehabilitantem jako gimnastykę usprawniającą oraz prowadzenie masaży limfatycznych usprawniających rękę i bark po stronie operowanej. 2 .Prowadzenie zajęć z psychologiem w grupie oraz zajęć indywidualnych członkiń klubu oraz ich rodzin. 3 .Prowadzenie Telefonu zaufania. 4 .Organizowanie imprez kulturalnych i turystycznych jak wyjazdy do teatru, kina, wycieczki, turnus rehabilitacyjny. 5 .Organizowanie w klubie spotkań z lekarzami różnych specjalizacji. 6 .Organizowanie imprez towarzyskich i integracyjnych typu "jajeczko", spotkanie opłatkowe,spotkania z okazji "Dnia ochotniczki" itp. 7 . Organizowanie marszu "Różowej Wstążeczki"

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000014503
  • e-mail: ania_nowak54@wp.pl
  • Telefon: 412743310
  • Adres: UL. RADOMSKA 72, 27-200 STARACHOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję