Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Coraz więcej dzieci w Polsce zmaga się z problemami psychicznymi, depresją, apatią, obniżonym poczuciem własnej wartości. Skala zjawiska jest ogromna. Pandemia tylko pogorszyła fatalną sytuację psychiatrii dziecięcej. W szpitalach brakuje łóżek dla dzieci potrzebujących fachowej pomocy. Pomóż nam to zmienić!

Przekaż 1% podatku i wybuduj z nami nowoczesne Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Będzie to pierwsze takie miejsce w Polsce, w którym co roku pomoc znajdą tysiące dzieci leczonych stacjonarnie i na dziennych terapiach psychiatrycznych.

Twój 1% podatku pomoże nam wybudować nowoczesne Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka. Pomóżmy razem dzieciom w kryzysie i dziecięcej psychiatrii w Polsce.

Fundacja TVN jest organizacją pożytku publicznego, która od 20 lat pomaga najsłabszym. Jesteśmy fundacją dla dzieci i dorosłych. Udzielamy wsparcia finansowego dla chorych dzieci na rehabilitację, leczenie oraz sprzęt medyczny. Z pomocą darczyńców wybudowaliśmy i wyremontowaliśmy szpitale i kliniki w całej Polsce.

Środki z 1% podatku przekazujemy w całości podopiecznym naszej Fundacji. W ubiegłym roku całkowity dochód z 1% podatku przeznaczyliśmy na rozpoczęcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w związku z pogarszającą się sytuacją psychiatrii dziecięcej w Polsce. Budowa już ruszyła a Fundacja zbiera środki na kontynuację tej potrzebnej i kosztownej inwestycji.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję