Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Uczestniczyliśmy czynnie w podróży Ławeczki mówiącej głosami członków naszego Stowarzyszenia – początkowo w Katowicach 2 . Kolejnym punktem była pomoc pacjentowi o imieniu Konrad, u którego niezwykle istotnym okazał się lek Soliris, którego cena sięgała 23 tysięcy a Ministerstwo Zdrowia nie refundowało tego leku. Ostatecznie – Konrad jest po dwóch przeszczepieniach wątroby oraz przeszczepieniu szpiku i jak mówi informacja z dnia 11.04.17 prawdopodobnie nie będzie już wymagał tej terapii. 3 . 26 czerwca ławeczka trafiła do Oświęcimia - tam prezentowała się przez 2 tygodnie poruszając ogromną liczbę przechodzących obok niej ludzi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję