Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie nieodpłatnej działalności pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczności zamieszkującej obszar geograficzny Ziemi Lipowieckiej w zakresie: a. Inicjowania i opiniowania działań , wspierania inicjatyw, wspomagania planów i wieloletnich programów rozwoju oraz modernizacji infrastruktury technicznej Ziemi Lipowieckiej, zwłaszcza pod kontem podniesienia jakości życia mieszkańców oraz rozwoju turystyki na obszarze regionu. b. Pomocy społecznej w regionie w szczególności pomocy dzieciom i młodzieży pochodzących z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, wyrównanie szans tych osób poprzez sponsorowanie ich edukacji. c. promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy, poprzez podejmowanie działań wspomagających rozwój lokalnej przedsiębiorczości. d. aktywizacji społeczności Ziemi Lipowieckiej w zakresie kultury, sztuki , sportu i rekreacji, prowadzenie działalności edukacyjnej , wychowawczej szkoleniowej i doradczej, organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży e. upowszechnianie wiedzy o regionie w celu ochrony dóbr kultury i tradycji zachowania dziedzictwa przyrodniczego regionu oraz ochrony środowiska i ekologii. f. inicjowanie i rozwijanie kontaktów i współpracy między społecznością Ziemi Lipowieckiej i społecznościami innych krajów Unii Europejskiej, wymiana informacji dotyczących podejmowania działań w celu rozwoju regionu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000007632
  • e-mail: szl03@wp.pl
  • Adres: UL. LIPOWIECKA 3, 32-551 WYGIEŁZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję