Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami działalności Fundacji są: 1 . Kształtowanie prawidłowych postaw społecznych wobec wszelkich niesprawności ludzi. 2 . Integracja dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, z dziećmi zdrowymi. 3 . Pomoc w kształceniu uzdolnionych dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci niepełnosprawnych. 4 . Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez działania mające na celu przywrócenie dziecku niepełnosprawnemu na wskutek wady wrodzonej, choroby, wypadku 0374 w maksymalnym stopniu sprawności fizycznej, psychicznej, socjalnej i zawodowej, poprzez rehabilitację medyczną, psychiczną, socjalną, edukację, sport i rekreację. 5 . Prowadzenie badań naukowych. 6 . Współpraca z podobnymi organizacjami i instytucjami w kraju i zagranicą.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000006734
  • www: fdm.org.pl
  • e-mail: fdm@poczta.fm
  • Telefon: 338228979
  • Adres: UL. MILUSIŃSKICH 6, 43-300 BIELSKO-BIAŁA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję