Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zadania w zakresie pomocy społecznej . działalności charytatywnej, działań na rzecz osób niepełnosprawnych oraz promocji i organizacji wolontariatu polegających na: -pomocy medycznej i duchowej oraz psychologicznej choremu w terminalnym okresie choroby nowotworowej oraz jego rodzinie, wyrównywanie szans w rodzinach osieroconych - zjednoczenie ludzi dobrej woli gotowych udzielać społecznie opieki jw. -propagowanie opieki hospicyjnej i paliatywnej oraz wolontariatu, a także udział w ich organizowaniu - rozszerzenie działalności o budowę hospicjum stacjonarnego uwzględnieniem remontów i modernizacji użytkowanych obiektów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję