Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Edukacja ekologiczna,promowanie zrównoważonego rozwoju.Głowna formą ee są warsztaty , które realizowane są na terenach szkól i przedszkoli. Od 2017 r. realizowane także będą (dla chętnych) na terenie nowo powstałego ogrodu sensorycznego. Głównym założeniem prowadzonej przez nas edukacji jest wykorzystanie metod aktywizujących. Uczestnicy warsztatów sami wykonują ćwiczenia, sami tworzą rozwiązania, prowadzą doświadczenia Mają też możliwość uczestniczenia w bieżącej działalności stowarzyszenia na zasadzie wolontariatu. Zachęcamy do poznania swojego otoczenia, przyrody i historii organizując gry terenowe, 018buestingi i in. formy zajęć.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję