Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja zajęć edukacyjnych w zakresie nauki języka angielskiego poprzez realizacje projektu Englisch Teaching. Projekt zakładał dwie grupy docelowe dzieci z klas z klas 1-3 oraz 4-6. Zajęcia dla młodszej grupy to kółko teatralne prowadzone w języku angielskim, natomiast zajęcia dla starszej grupy to wspólne prowadzenie blogspotu również w języku angielskim. Edukacja w zakresie matematyki i ekonomii poprzez realizację projektu mPotęga. Te matematyczne wyzwanie wiązalo się ze stworzeniem kartonowego miasta przy wykorzystaniu nowych i wcześniej poznanych zasad i praw matematycznych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000003684
  • e-mail: wlodzica@gmail.com
  • Telefon: 748721006
  • Adres: UL. WŁODOWICE 25, 57-400 WŁODOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję