Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie 'Edukator' wspiera osoby niepełnosprawne. W ramach likwidacji barier architektonicznych dla dzieci, które mają problemy z poruszaniem się wykonano specjalny podjazd oraz toaletę przystosowaną typowo dla dzieci niepełnosprawnych. Umożliwiliśmy dzieciom niepełnosprawnym udział w licznych uroczystościach i imprezach. 0c1c7liśmy współorganizatorem II Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Spotkania Radością Malowane". Braliśmy również udział w projekcie realizowanym wspólnie z fundacją 0396Szansa" pasje i źródła ciekawości w uzdrowiskowej miejscowości, był to projekt integracyjny. Współorganizowaliśmy także festiwal i integracyjny "Kalejdoskop talentów'. Przy szkołach działa bardzo prężnie koło wokalne, które zrzesza również młodzież nie chodzącą już do szkół. Młodzież tego koła występuje dla dzieci niepełnosprawnych. Od kilku lat z fundacją, której misją jest niesienie profesjonalnej pomocy dzieciom chorym i niepełnosprawnym i ich rodzinom oraz wypracowywanie systemowych rozwiązań, które poprawią jakość ich życia. W ramach tej współpracy zbieramy nakrętki, które są sprzedawane i przekazywane fundacji.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000003418
  • e-mail: edukator-polanica@wp.pl
  • Telefon: 748681580
  • Adres: UL. KOŚCIUSZKI 13, 57-320 POLANICA-ZDRÓJ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję