Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prezentacja dorobku historiograficznego dotyczacego Jastrzębia- Zdroju i Śląska. Prezentacja wspólnych elementów gwary, zwyczajów ludowych pogranicza polskp- czeskiego. Organizacja i współorganizacja konkursów wiedzy regionalnej. Uczestnictwo w składzie jury tych konkursów. Przygotowanie i wygłaszanie przez członków Towarzystwa prelekcji na lekcjach regionalizmu w szkołach podstawowych i gimnazjach miasta Jastrzębie-Zdrój. Towarzystwo jest aktywnym członkiem Forum Organizacji Pozarządowych Subregiony Zachodniego województwa śląskiego. Uczestniczy w jego projektach przenosząc dobre praktyki współpracy organizacji pozarządowych z samorządem na teren powiatu i oklic Jastzębia- Zdroju. Towarzystwo aktywnie uczestniczy w pracach Rady Pożytku Publicznego powiatu grodzkiego Jastrzębie-Zdrój

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję