Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania RMKS jest realizowanie zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu, a w szczególności: a)uprawianie i popularyzowanie sportu wyczynowego szczególnie wśród dzieci i młodzieży, b)współdziałanie w procesie wychowania, c)skupianie sympatyków RMKS w aktywną i twórczą organizację współdziałającą we wszechstronnym rozwoju fizycznym i umysłowym, d\)podnoszenie kultury odbioru imprez sportowych przez widzów i uczestników, e)rozwijanie zainteresowania aktywnym wypoczynkiem na co dzień w społeczeństwie, f)integracja ze środowiskiem osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję