Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Propagowanie i upowszechnianie sportu oraz kultury fizycznej poprzez organizowanie imprez sportowych dla młodzieży i dorosłych, trenowanie dziewcząt i chłopców w boksie, przygotowanie młodzieży do zawodów i rozgrywek sportowych. Zawodnicy zwłaszcza dziewczęta- zaangażowani w działalność sportową prowadzoną przez "Bokserski Klub Sportowy Jastrzębie", osiągają wysokie wyniki w boksie. zawodnicy realizują sportowe ambicje które wykorzystywane są do treningów, a także do wyjazdów na zawody sportowe.zwłaszcza dziewczęta-zaangażowani w działalność sportową prowadzona przez ''Bokserski Klub Sportowy Jastrzębie" osiągają wysokie wyniki w boksie. Zawodnicy realizują sportowe ambicje biorąc udział w zawodach lokalnych oraz ogólnopolskich .Zakup sprzętu sportowego - rękawice bokserskie, obuwie sportowe, stroje sportowe .przyznawane stypendia sportowe dla najlepszych zawodniczek za zdobyte medale sportowe i odznaczenia.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000001767
  • e-mail: eryka-h@o2.pl
  • Telefon: 696280107
  • Adres: AL. JANA PAWŁA II 6, 44-335 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję