Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja DOM – Dbamy o Młodych powstała we Wrocławiu w 2014 roku, z myślą o pomocy niesionej dla dzieci i młodzieży najciężej doświadczonych przez los.
Naszym celem jest wyrównywać szanse życiowe dzieci i młodzieży zarówno z domów dziecka, jak i z rodzin trudnych i dysfunkcyjnych. Zdajemy sobie sprawę jak wiele młodych osób w Polsce, potrzebuje naszego wsparcia.

Pomagamy finansowo, poprzez organizowanie stypendiów naukowych i sportowych dla najbardziej uzdolnionych, zaszczepiamy pasje i realizujemy marzenie.

Refundujemy drogie leczenie, rehabilitacje dzieci, młodzieży, ale także osób starszych.

Pomagamy rzeczowo, przekazując podopiecznym potrzebne dary. Zapewniamy godny byt i właściwy rozwój socjalny.

Pomagamy niematerialnie, poprzez organizowanie szkoleń, zajęć dydaktycznych oraz sportowych, a także wyjazdów edukacyjnych.

Wspieramy młodzież, która opuszcza domy dziecka w wejściu w dorosłe życie. Pośredniczymy w znalezieniu pracy i mieszkania, a także pomagamy zorganizować stypendia na dalszą edukację.

Fundacje tworzy młody i dynamiczny zespół, pełen zapału oraz kreatywnych pomysłów.
Wspólnie mamy jeden cel, DAĆ MŁODYM SZANSĘ NA LEPSZE JUTRO! Dołącz do nas i wspólnie róbmy wiele dobrego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję