Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieramy rodziny w opiece nad osobą przewlekle chorą - przejmujemy za nich opiekę, pomagamy ją zorganizować i odnaleźć się w gąszczu przepisów i możliwości uzyskania pomocy.

Walczymy na co dzień o jak najlepsze funkcjonowanie dzieci z niepełnosprawnością, dążymy do jak najlepszego przygotowania ich do samodzielnego działania i do poprawy jakości ich życia.

Jak wykorzystamy 1%
Sfinansujemy codzienne zajęcia terapeutyczne takie jak: fizjoterapia, hipoterapia, psychoterapia, trening społeczny w parach, arteterapia, włączanie społeczne dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością.

Zrealizujemy projekty skierowane do rodzin z osobą przewlekle chorą - opieka odciążeniowa, kompleksowe wsparcie osoby niesamodzielnej - wymagającej pomocy w podstawowych czynnościach oraz opiekuna rodzinnego (psycholog, lekarz, fizjoterapia, pielęgniarka - w miejscu zamieszkania)

Dane naszego OPP: