Dziękujemy za Twoje wsparcie

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Caritas Archidiecezji Lubelskiej to katolicka organizacja, której celem jest działalność charytatywna i humanitarna w zakresie potrzeb duchowych i materialnych człowieka, wypływająca z ewangelicznego przykazania miłości i mająca na uwadze godność każdej osoby bez względu na jej wyznanie, światopogląd, narodowość i rasę. Nasza misja to pomoc każdej osobie potrzebującej. Żeby ją wypełnić prosimy o Państwa wsparcie. Dlatego też drugi rok z rzędu realizujemy kampanię PRZEKAŻ 2 % - 1% z podatku i 1% od serca. 1% przy rocznym rozliczeniu podatku dochodowego i 1% od serca, czyli równowartość obliczonego wcześniej podatku przekazana na konto Caritas. Dzięki Państwa wsparciu zmienimy dwa razy więcej. W 2013 roku Fundusz Caritas Dzieciom sfinansował 20 000 ciepłych posiłków na kwotę 17 618,80zł, dzięki Darczyńcom 2% w 2014 roku liczba posiłków podwoiła się - 38 164 ciepłe posiłki o wartości 62 902,36 zł. 2% ZMIENIA DWA RAZY WIĘCEJ. Zachęcamy do wsparcia naszej kampanii - www.2procent.pl.

Dane naszego OPP:

Za Twoją pomoc postanowiliśmy odwdzięczyć się, zapewniając Ci wygodne, bezpieczne i bezpłatne rozliczenie. W tym celu podjęliśmy współpracę z producentem programu e-pity, który cieszy się zaufaniem milionów podatników.