Około 20 lutego 2022 będziesz mógł wczytać i sprawdzić Twój e-PIT za 2021 rok.
 Teraz możesz wygodnie rozliczyć e-PIT w Programie e-pity.

Wdrożeniu usługi Twój e-PIT towarzyszy likwidacja rozliczeń rocznych w postaci PIT-PFR i sporządzenia zeznania PIT-37 na podstawie wniosku PIT-WZ w dotychczasowej formie i zakresie.

Usługa elektroniczna   Zeznanie PIT za 2021 r.
Wniosek PIT-WZ o rozliczenie PIT przez urząd skarbowy TAK NIE
PIT-PFR TAK NIE
Twój e-PIT NIE TAK
PIT-OP TAK TAK
e-Deklaracja PIT składana elektronicznie TAK TAK

Wczytaj, sprawdź i rozlicz Twój e-PIT w Programie e-pity®

Sprawdź Twój e-PIT. Wczytaj wstępnie przygotowany dla Ciebie Twój e-PIT z portalu podatki.gov.pl. Uzupełnij wszystkie przysługujące Ci koszty, ulgi i odliczenia - spróbuj obniżyć Twój podatek. Rozlicz e-PIT i wyślij e-Deklarację a zwrot otrzymasz najpóźniej do 45 dni. To najlepszy sposób na Twój e-PIT - wczytaj i sprawdź. Rozlicz e-pity już teraz online >>

Jednocześnie korzystanie z elektronicznych rozliczeń podatkowych będzie możliwe zarówno poprzez usługę Twój e-PIT, jak w innej dowolnej formie – za pomocą środków komunikacji elektronicznej (Internet) pod warunkiem odpowiedniego podpisania deklaracji danymi uwierzytelniającymi i otrzymania urzędowego poświadczenia odbioru.


Wysyłka deklaracji PIT elektronicznie – zeznania za 2021 r. (składane w 2022 r.)
Wysyłka elektroniczna deklaracji PIT (eDeklaracje) Wysyłka elektroniczna z dodatkową pomocą usługi Twój e-PIT
PIT-36 PIT-37
PIT-37 PIT-38
PIT-38 PIT-36
PIT-28  
PIT-36L PIT-28
PIT-39  
PIT-16A   


 co zrobić jeżeli nie możesz się zalogować do usługi Twój e-PIT >>

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję