Wersja dedykowana dla systemu Android

e-pity 2014 wersja mobilna - Android na play.google.comProgram e-pity mobile w wersji na Androida stworzyliśmy z myślą o Tobie. Sami także jesteśmy użytkownikami tabletów i urządzeń mobilnych. Zadbaliśmy o to, aby najważniejsze funkcje były łatwo obsługiwane dotykiem, zwiększyliśmy klawisze i ikony oraz klawiaturę ekranową tak by praca z aplikacją była bardziej przyjazna. Program e-pity zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne) oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację.


Program e-pity mobile można pobrać i zainstalować poprzez: 
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.efile.epity2015.mobile

Aplikacja działa na systemie Android od wersji 2.2. Minimalne wymagania systemowe znajdują się tutaj: http://www.adobe.com/pl/products/air/tech-specs.html. Zaawansowani użytkownicy mogą pobrać i zainstalować aplikację tutaj: http://download.e-file.pl/down2015/e-pity2015-captive-runtime.apk.

Wersja programu e-pity dla systemu Android jest dostępne za darmo, bez limitu podatników lub wypełnionych deklaracji. Użytkownik moze przekazać 1% na dowolne OPP. Program umożliwia wysłanie PIT przez internet do systemu e-deklaracje.gov.pl oraz utworzenie pliku PDF z deklaracją PIT i przesłania go na wskazany adres e-mail.

Zobacz krótki film jak wystawić PIT w 5 minut i wysłać do systemu e-deklaracje w wersji na Tablet.

Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a za 2015 rok szybko i bezpiecznie. Możesz skorzystać także z naszych poradników w dziale ABC podatki.

Program e-pity 2015 pozwala na wypełnianie ponad 30 deklaracji PIT, czyli największej liczby spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku. Poza najpopularniejszymi formularzami jak: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-38, PIT-39, PIT/B, PIT/D, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7. Aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A i 16Z, PIT-19A, PIT-23, PIT-3, PIT-6, PIT-12, PIT- 14 oraz deklaracje PIT-CFC, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, CFR-1, SEE-R, druk przelewu/wpłaty na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych.

Zatrudniałeś w 2015 roku pracowników? Szukasz programu do PIT-11, PIT-8C, PIT-40 i PIT-4R? PITy płatnika za 2015 rok wystawisz, wyślesz e-deklaracje oraz dostarczysz do pracowników elektronicznie w programie e-pity Płatnika.

W wersji programu dla systemy Android możesz także wysłać wszystkie PITy roczne do systemu e-deklaracje.gov.pl bez konieczności użycia podpisu kwalifikowanego. Obecna wersja programu dla Androida nie obsługuje wczytywania danych z innych programów oraz kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 

To naprawdę ważne w jakim programie wypełniasz PIT-y

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. Twoje dane są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze. Nie przechowujemy ich na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je samodzielnie zapisać w Google Drive. Transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.

Pozytywna opinia księgowych

Poprawność programu e-pity oraz jego zgodność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (najstarsza - ponad 100 lat tradycji - i największa polska organizacja skupiająca księgowych). Poprawność i użyteczność programu potwierdzają także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od 7 lat korzystają z aplikacji e-pity wypełniając deklarację swoich klientów – firm i osób prywatnych.

Możesz wczytać - wstępnie wypełniony PIT - PFR

W połowie marca Ministerstwo Finansów udostępnia wszystkim podatnikom, którzy otrzymali PIT-11, możliwość pobrania z Portalu Podatnika - wstępnie wypełnionej deklaracji PIT-37 w skrócie PFR z angielskiego (Pre- Filed tax Return). Aplikacja e-pity, stanowi pewnego rodzaju „nakładkę” na usługę przygotowaną przez Ministerstwo, dodaje do niej praktyczne funkcjonalności i otwiera ją na podatników składających także inne deklaracje PIT-36. Program e-pity umożliwia bezpieczne pobranie danych PFR z Portalu Podatkowego, pozwala uzupełnić je o kwoty przychodów z innych źródeł oraz modyfikować koszty. Aplikacja zadba także o to, by podatnik nie zapomniał o przysługujących mu ulgach i odliczeniach.

Możesz wysyłać e-Deklaracje

Program e-pity 2015 obsługuje wysyłkę wszystkich dostępnych PIT-ów do systemu e-deklaracje.gov.pl i to zarówno podpisanych kwalifikowanym podpisem, jak i przy wykorzystaniu danych weryfikacyjnych bez konieczności użycia e-podpisu. Przed wysyłką program weryfikuje poprawność wprowadzonych danych. Umożliwia także śledzenie komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru UPO na konto e-mail. Użytkownicy naszej aplikacji przesłali już skutecznie ponad 3 000 000 e-deklaracji.

e-Pisma do wszystkich urzędów skarbowych w Polsce

Program e-pity 2015 pozwala także na elektroniczną wysyłkę pism, wniosków i podań do wszystkich urzędów skarbowych w Polsce. W aplikacji znajdziesz gotowe wzory najpopularniejszych pism, m.in. wnioski o zaliczenie nadpłaty podatku, zwrot nadpłaty, rozłożenie podatku na raty czy odroczenie płatności. Program automatycznie wypełni pismo Twoimi danymi, a Ty bez wychodzenia z domu wyślesz swoją e-korespondencję na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą właściwego urzędu skarbowego, wybierając go z listy. Aplikacja umożliwia także e-wysłanie do urzędu własnych dokumentów załączanych z komputera w formie plików doc, pdf-a lub skanu.

Program e-pity najlepszy w Polsce

Program e-pity został uhonorowany certyfikatem „Najlepsze w Polsce”. Potwierdzeniem przyznanej nagrody są tysiące pozytywnych opinii, wysokie oceny partnerów oraz branżowych blogerów. A przede wszystkim ponad 10 milionów zadowolonych Klientów. Program e-pity jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje 5 systemów operacyjnych i rozlicza największą liczbę deklaracji. Skalę działania najlepiej obrazuje fakt z kwietnia 2015 roku, kiedy to system e-pity jednej doby rozliczył ponad 80 000 deklaracji, każdej jednej minuty wypełniano 55 PITów - 1 PIT na sekundę.

 

Wypełniaj PITy - uruchom e-pity on-line teraz.

PITy 2015 w e-pity Po prostu

  • Kreator lub aktywne deklaracje – Ty wybierasz
  • Wstępnie wypełniony PIT - wczytanie PFR
  • Twoje dane program przepisze z lat ubiegłych
  • Automatyczny weryfikator poprawności  
  • Sam decydujesz o 1% - otwarta lista OPP
  • Za darmo także do użytku komercyjnego 
  • Ponad 10.000.000 pobrań programu


Opinie użytkowników

Prosto,sprawnie, mega szybko :) bardzo polecam !!!

autor: Dorota

data: 2016-02-04

Program super: szybko, łatwo i przyjemnie - dziękuję:-).

autor: Aneta

data: 2016-02-03

Program jest wspaniały, nie potrzeba dużej wiedzy, aby prawidłowo wypełnić PITa. Z poważaniem.

autor: Wiesława

data: 2016-02-03

Rewelacyjny program, nie wdziałam nigdy nic lepszego. Dziękuję, ułatwiacie ludziom życie. Pozdrawiam :).

autor: AS

data: 2016-02-02

Ocena pięć plus. Program przeprowadził przez cały proces bez problemu, bardzo szybko i sprawnie.

autor: W.

data: 2016-02-02

Z takim programem na pewno nikt nie ma problemu z rozliczeniem. Ja jestem bardzo zadowolona i dziękuję.

autor: WS

data: 2016-02-02

Progam rewelacyjny po raz kolejny poradziłam sobie z wypełnieniem pit.

autor: Stella

data: 2016-02-02

Nie ma problemu. Bardzo dobry program :-).

autor: Rafter

data: 2016-02-02

ocena - 10/10 ! naprawdę super program, wszystko w porządku :-), dziękuję i pozdrawiam :-).

autor: emik

data: 2016-02-02

Program bardzo mi się podoba, dotychczas korzystałem z innego, moim zdaniem mniej intuicyjnego i przyjaznego.

autor: papa

data: 2016-02-02

Witam. Polecam wszystkim używanie programu e-pity. Jest wspaniały. Jedyny problem jaki się pojawił to błąd w wysyłce edeklaracji. Po rozmowie z miłą panią na linii serwisowej (kolejny plus+++) i po aktualizacji programu wysyłka odniosła sukces. Pozdrawiam serdecznie. Zadowolony użytkownik.

autor: nimczyk

data: 2016-02-02

Program super, jasny, konkretny, bardzo pozytywny.

autor: Atiluj

data: 2016-02-01