Wersja dedykowana dla systemu Android

e-pity 2013 wersja mobilna - Android na play.google.comProgram e-pity mobile w wersji na Androida stworzyliśmy z myślą o Tobie. Sami także jesteśmy użytkownikami tabletów i urządzeń mobilnych. Zadbaliśmy o to, aby najważniejsze funkcje były łatwo obsługiwane dotykiem, zwiększyliśmy klawisze i ikony oraz klawiaturę ekranową tak by praca z aplikacją była bardziej przyjazna. Program e-pity zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne) oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację.


Program e-pity mobile można pobrać i zainstalować poprzez https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.efile.epity2013.mobile

Aplikacja działa na systemie Android od wersji 2.2. Minimalne wymagania systemowe znajdują się tutaj: http://www.adobe.com/pl/products/air/tech-specs.html. Zaawansowani użytkownicy mogą pobrać i zainstalować aplikację tutaj: http://download.e-file.pl/down2013/e-pity2013-captive-runtime.apk

Wersja programu e-pity dla systemu Android jest dostępne za darmo, bez limitu podatników lub wypełnionych deklaracji. Użytkownik moze przekazać 1% na dowolne OPP. Program umożliwia wysłanie PIT przez internet do systemu e-deklaracje.gov.pl oraz utworzenie pliku PDF z deklaracją PIT i przesłania go na wskazany adres e-mail.

Zobacz krótki film jak wystawić PIT w 5 minut i wysłać do systemu e-deklaracje w wersji na Tablet.

Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a za 2013 rok szybko i bezpiecznie. Możesz skorzystać także z naszych poradników w dziale ABC podatki.

Program e-pity 2013 pozwala na wypełnianie ponad 40 deklaracji PIT, czyli największej liczby spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku. Poza najpopularniejszymi formularzami jak: PIT-37PIT-36 i 36LPIT-28PIT-38PIT-39, PIT/B, PIT/D, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZGPIT-28/APIT-28/BZAP-3NIP-7, ORD-ZU oraz drukami dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A i 16Z, PIT-19A, PIT-3, PIT-12, IFT-1 i 1R, IFT-3 i 3R, IFT/A, a także drukiem przelewu/wpłaty na rachunek organu podatkowego z wygodnym kreatorem, program obsługuje także formularze dla firm – Płatników PIT w tym: PIT-11PIT-8CPIT-40 oraz PIT-4R, a także PIT-y 8AR, 14, 23 i PIT-R.

W wersji programu dla systemy Android możesz także wysłać wszystkie PITy roczne do systemu e-deklaracje.gov.pl bez konieczności użycia podpisu kwalifikowanego. Obecna wersja programu dla Androida nie obsługuje wczytywania danych z innych programów oraz kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 

To naprawdę ważne w jakim programie wypełniasz PIT-y

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. Twoje dane są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze. Nie przechowujemy ich na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je samodzielnie zapisać w Dropbox lub Google Drive. Transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 256 bitowy klucz protokołu SSL GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.

Pozytywna opinia księgowych

Poprawność programu e-pity oraz jego zgodność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (najstarsza - ponad 100 lat tradycji - i największa polska organizacja skupiająca księgowych). Poprawność i użyteczność programu potwierdzają także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od 5 lat korzystają z aplikacji e-pity wypełniając deklarację swoich klientów – firm i osób prywatnych.

Możesz wysyłać e-Deklaracje

Program e-pity 2013 obsługuje wysyłkę wszystkich dostępnych PIT-ów do systemu e-deklaracje.gov.pl i to zarówno podpisanych kwalifikowanym podpisem, jak i przy wykorzystaniu danych weryfikacyjnych bez konieczności użycia e-podpisu. Przed wysyłką program weryfikuje poprawność wprowadzonych danych. Umożliwia także śledzenie komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru UPO na konto e-mail. Użytkownicy naszej aplikacji przesłali już skutecznie ponad 500 000 e-deklaracji.

Program e-pity najlepszy w Polsce

Program e-pity został uhonorowany certyfikatem „Najlepsze w Polsce”. Potwierdzeniem przyznanej nagrody są tysiące pozytywnych opinii, wysokie oceny partnerów oraz branżowych blogerów. A przede wszystkim ponad 5 milionów zadowolonych Klientów. Program e-pity jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje 5 systemów operacyjnych i rozlicza największą ilość rodzajów deklaracji. Skalę działania najlepiej obrazuje fakt z kwietnia 2013 roku, kiedy to system e-pity jednej doby rozliczył ponad 35 000 deklaracji, to jest 1 500 na godzinę, czyli aż 25 PIT-ów podczas każdej minuty.

Wypełniaj PITy - uruchom e-pity on-line teraz.

PITy 2014 w e-pity Po prostu

  • Kreator lub aktywne deklaracje – Ty wybierasz
  • Twoje dane program przepisze z lat ubiegłych
  • Automatyczny weryfikator poprawności  
  • Ty decydujesz o 1% - otwarta lista OPP 
  • Bez limitu wypełnionych deklaracji
  • Ponad 5.000.000 pobrań programu


Opinie użytkowników

Świetny program , dziękuję.

autor: amera

data: 2014-04-24

Z programu e-pity korzystam drugi rok z rzędu i jestem bardzo zadowolona. Program prosty w obsłudze, w kilka minut wypełniłam pit-a.
W tym roku po raz pierwszy za pomocą tego programu wysłałam deklarację drogą elektroniczną. Super!

autor: joluiza

data: 2014-04-24

Program e-pity jest bardzo wygodny, brawo!

autor: Leszek

data: 2014-04-24

Wygodny i prosty program :).

autor: ekikila

data: 2014-04-23

Rewelacyjny program, możliwość wyboru fundacji, polecam ten program.

autor: Beata

data: 2014-04-21

Program bardzo fajny i pomocny - wszystko ok.

autor: megi

data: 2014-04-16

Jestem bardzo zadowolony z Waszego programu, jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze no i jest możliwość wyboru KRS.

autor: rafael

data: 2014-04-14

Nie miałem absolutnie żadnych problemów. Dziękuje autorom za oszczędzony czas i bezproblemowe wypełnienie PITu.

autor: Mateusz

data: 2014-04-13

Rewelacja! Najlepszy program z jakim miałem do czynienia. Dziękuję!

autor: Zbych

data: 2014-04-12

Super program, łatwy, czytelny, szybki i zrozumiały. Wreszcie rozliczenie jest przyjemnością, a nie łamigłówką :-).

autor: Wiola

data: 2014-04-12