wybierz temat:

 Twój e-Pit

Pan Jan w 2020 r. uzyskiwał przychód z dwóch umów o pracę oraz umowy zlecenie. Pierwszą z umów o pracę wykonywał w okresie styczeń-marzec 2020 r. (umowa na okres próbny).

Drugą z umów o pracę zawarł od października do grudnia, a wypłaty następowały do ostatniego dnia miesiąca, w którym wykonywana była praca. Nie złożył pracodawcy oświadczenia o korzystaniu z ulgi dla młodych.

Umowę zlecenie wykonywał w listopadzie 2020 r. Z tytułu umowy zlecenie zożył płatnikowi oświadczenie, że korzystać będzie z ulgi dla młodych w związku z tą umową. 

Pan Jan jest studentem i ma 25 lat - przysługuje mu więc prawo do ulgi dla młodych. 

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT Zero - Program e-pity 2020.

Nie musisz znać się na PIT'ach. Oblicz wygodnie Twojego PIT z ulgą dla młodych do 26 roku życia i zadbaj o szybki zwrot podatku :) Po prostu oblicz Twój e-PIT Zero w Programie e-pity 2020 i wyślij PIT 2021 online >>

Pan Jan rozlicza się samodzielnie z podatków, nie jest w związku małżeńskim, nie korzysta z ulg podatkowych.

 czytaj także poradnik ulga dla młodych - PIT zero >
zobacz także przykład PIT-37 z ulgą dla młodych Pani Pauliny >

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję