wybierz temat:

 Twój e-Pit

Pani Karolina w 2020 r. uzyskuje przychody z umowy o pracę oraz zlecenie. W danym roku podatkowym miała 24 lata, czyli mniej niż 26 lat i uprawniona była do ulgi dla młodych. Umowę o pracę wykonywała przez 4 miesiące w okresie styczeń-kwiecień stąd płaciła 17% zaliczkę na podatek i nie korzystała z ulgi dla młodych. Od września zawarła umowę zlecenie i złożyła płatnikowi oświadczenie, że korzystać będzie z ulgi dla młodych w związku z tą umową. 

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT Zero - Program e-pity 2020.

Nie musisz znać się na PIT'ach. Oblicz wygodnie Twojego PIT z ulgą dla młodych do 26 roku życia i zadbaj o szybki zwrot podatku :) Po prostu oblicz Twój e-PIT Zero w Programie e-pity 2020 i wyślij PIT 2021 online >>

Pani Karolina rozlicza się samodzielnie, nie jest w związku małżeńskim, nie korzysta z ulg podatkowych.

 czytaj także poradnik ulga dla młodych - PIT zero >
 zobacz także przykład PIT-37 z ulgą PIT Zero Pana Jana >

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję