Dla Wszystkich OPP 
ZA DARMO !

Chcesz wstawić na serwisie www, blogu, facebook'u lub mailu link do
e-pity 2015 online – z opcją, przekazania 1% tylko Twojej organizacji na wskazany cel szczegółowy lub subkonto? Wygeneruj link za darmo - teraz.

Wygeneruj bezpłatny link lub button reklamowy

Jak znaleźć OPP

W Polsce zarejestrowanych jest ponad 7 tys. Organizacji Pożytku Publicznego. Łączna kwota 1% podatku należnego przekazana na rzecz OPP z rozliczenia za 2014 r. wyniosła ponad 505 mln zł. Warto pamiętać, że oprócz największych i najbardziej popularnych fundacji i stowarzyszeń – tych które często widać w telewizji i które w pierwszych miesiącach roku prowadzą intensywną kampanię reklamową - również w naszym najbliższym otoczeniu działa wiele instytucji, które możemy wspomóc swoim 1%. Pewne jest to, że każdy z nas - bez względu na to jaka działalność jest nam szczególnie bliska i kogo chcielibyśmy wesprzeć – znajdzie warte wsparcia OPP. Bez względu na to jaką organizację wybierzesz – pamiętaj, nie zmarnuj swojego 1%!

Wykaz OPP uprawionych do otrzymania 1% z podatku dochodowego od osób fizycznych za 2015 r. można znaleźć na stronie Ministerstwa Polityki Społecznej.