Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Zięba, 9552

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Szymon Zięba
Szymon ma 11 lat, od 5 zmagamy się z ADHD oraz ze skoliozą, która z roku na rok się pogłębia. Wymaga intensywnej rehabilitacji, która nie dość, że przy nadpobudliwości jest ciężka to również bardzo kosztowna.Dodatkowo potrzebne są różnego rodzaju terapie (pedagogiczne, psychologiczne, socjoterapia itp.) w związku z problemem niedostosowania społecznego. Jedyna pomoc to systematyczna praca, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne i terapie, dlatego prosimy o wsparcie.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zięba, 9552 pomagacie nam w codziennym funkcjonowaniu oraz w zmaganiach o poprawę zdrowia syna i możliwość normalnego funkcjonowania.Rodzice Szymona.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon od 18 lat działa na rzecz poprawy sytuacji osób z niepełnosprawnościami. Prowadząc różnorodne projekty, wspieramy finansowo, rehabilitujemy, aktywizujemy zawodowo, edukujemy i spełniamy marzenia.

Działamy na wielu obszarach – finansujemy leczenie, prowadzimy aktywną rehabilitację, organizujemy turnusy rehabilitacyjne, staże zawodowe, alpakoterapię i Akademię Sportową dla dzieci z niepełnosprawnościami i pełnosprawnych. A to tylko część naszych działań!

Twoje 1,5% podatku to realny wpływ na codzienność Osób z Niepełnosprawnościami. Przełamuj bariery razem z nami! Dołącz do nas – przekaż 1,5% swojego podatku i miej realny wpływ na poprawę funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami.

Odwiedź naszą stronę internetową, by dowiedzieć się o nas więcej.

W imieniu swoim i naszych beneficjentów – dziękujemy Ci za okazane wsparcie!

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.