Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Kaczyński, 724

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Kaczyński
Mam na imię Krzysztof i mam 38 lat. Od 2010 roku zmagam się z niedowładem rąk i nóg w wyniku urazu wielonarządowego.Od wypadku jestem pod stałą opieką lekarską. Dotychczasowa rehabilitacja przywróciła mi częściową sprawność prawej ręki, lewa pozostaje nieczynna. Leczenie szpitalno-naprawcze nóg wydłuża się z powodu powikłań. Czeka mnie długa i wytrwała praca. Jednak mam nadzieję na poprawę swojego stanu zdrowia. Jestem aktywnym kibicem piłki ręcznej i nożnej.PROSZĘ PAŃSTWA O POMOC BY OSIĄGNĄĆ ŻYCIOWĄ SAMODZIELNOŚĆPrzekazując 1% i darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem KACZYŃSKI,724 pomagacie uruchomić moje ręce i nogi oraz wspieracie codzienne funkcjonowanie.Dziękuję za wsparcie. Krzysztof Kamil Kaczyński

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon od 18 lat działa na rzecz poprawy sytuacji osób z niepełnosprawnościami. Prowadząc różnorodne projekty, wspieramy finansowo, rehabilitujemy, aktywizujemy zawodowo, edukujemy i spełniamy marzenia.

Działamy na wielu obszarach – finansujemy leczenie, prowadzimy aktywną rehabilitację, organizujemy turnusy rehabilitacyjne, staże zawodowe, alpakoterapię i Akademię Sportową dla dzieci z niepełnosprawnościami i pełnosprawnych. A to tylko część naszych działań!

Twoje 1,5% podatku to realny wpływ na codzienność Osób z Niepełnosprawnościami. Przełamuj bariery razem z nami! Dołącz do nas – przekaż 1,5% swojego podatku i miej realny wpływ na poprawę funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami.

Odwiedź naszą stronę internetową, by dowiedzieć się o nas więcej.

W imieniu swoim i naszych beneficjentów – dziękujemy Ci za okazane wsparcie!

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.