Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Runka, 8063

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Patrycja Runka
Nazywam się Patrycja. Mam 33 lata. W 2014 r. przeżyłam potworny wypadek, w wyniku którego doznałam wielu obrażeń m.in uraz czaszkowo-mózgowy, złamanie kręgosłupa szyjnego C2 z przemieszczeniem, połamanie żeber, przebicie płuc, rozerwanie wątroby.Konsekwencją tego wypadku, na dzień dzisiejszy jest niedowład całej lewej strony i pourazowa padaczka. Poruszam się na wózku, ale cały czas walczę o sprawność. Moim marzeniem jest powrót do dawnego życia. Kocham ludzi, zwierzęta i podróże. W przyszłości chcę pomagać innym, tak jak teraz pomagają mnie.WIARA CZYNI CUDA, A DOBRO ZAWSZE POWRACA...Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RUNKA,8063 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, mojej rehabilitacji oraz w zakupie nowego wózka, który muszę zmienić.Dziękuję za Waszą pomoc i wsparcie, Patrycja Runka.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: