Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Andrukiewicz, 6935

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Wiktoria Andrukiewicz
Mam na imię Wiktoria. Urodziłam się 14 sierpnia 2010. Od pierwszych dni moje życie nie było łatwe, urodziłam się z rozszczepem podniebienia miękkiego, wada nerki, ciągłymi zapaleniami uszu.Zapalenie uszu jak i rozszczep spowodowały niedosłuch obustronny mieszany. W ciągu swego życia bardzo wiele razy byłam w szpitalu. Przeszłam kilka operacji. Nerki mam ektopowe, mam zaburzenia mikcji. Mam też niewielką wadę wzroku. Jestem pod ciągłą opieka Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, mimo że mieszkam w Białymstoku. Od urodzenia jestem dzieckiem niepełnosprawnym.WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O LEPSZE JUTROPrzekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Andrukiewicz, 6935 pomagacie mi i mojej mamie w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: