Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Chudzik, 5464

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Natalia Chudzik
Nazywam się Natalia Chudzik i od urodzenia dzielnie walczę z chorobą, której nigdy nie pokonam. Moja choroba to dziecięce porażenie mózgowe.Znamy się od urodzenia i zawsze będziemy razem. Chciałabym się usamodzielnić. Robić rzeczy, które innym ludziom nie sprawiają najmniejszego problemu. Nie mogę żyć bez pomocy innych ludzi. Chciałabym „stanąć na nogi”, czyli móc żyć w miarę normalnie. Co zmieni w moim życiu Twój 1,5% podatku? Skorzystam z systematycznej, zaawansowanej i kosztownej rehabilitacji, która poprawi moją sprawność. Zainwestuję w rozwiązania, które pomogą mi w codziennym funkcjonowaniu i drodze do jak największej samodzielności na przykład wyjadę na turnus rehabilitacyjny. Interesuję się psychologią kliniczną, literaturą kryminalną i fotografią. Jestem typową społecznicą, która kocha ludzi i uwielbia im pomagać. A teraz potrzebuję Twojej pomocy. Nie, nie pieniędzy. Wystarczy mi Twój 1,5% podatku... Twój 1,5% zmieni moje życie bardziej, niż sądzisz.Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Chudzik, 5464 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: