Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Sinożeńska, 2505

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Danuta Sinożeńska
Mam na imię Danusia, mam 64 lata. Od 1997 roku zmagam się z różnymi chorobami.Choruję na martwicę kości. W 2009 roku amputowano mi nogę wraz z biodrem. Choroba wciąż postępuje. Przeszłam wielokrotne operacje, wiele lat przeleżałam w szpitalach. Zmagam się z bólami. Mam wszyty stymulator do kręgosłupa. Mam kłopoty z wykonywaniem codziennych czynności. Jestem bardzo schorowana - choroby atakują różne organy wewnętrzne. Mimo tego staram się nie okazywać po sobie, że cierpię z powodu bólu i myśli o ciągle postępującej chorobie. Tak bardzo chciałabym cieszyć się życiem mimo bólu. Dlatego proszę ludzi o dobrym sercu, aby pomogli mi choć trochę ulżyć w codziennym cierpieniu i zmaganiach z chorobą.PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CODZIENNYMI TRUDNOŚCIAMIPrzekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SINOŻEŃSKA, 2505 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.Dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: