Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Wiśniewska, 2202

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Daria Wiśniewska
Mam na imię Daria, mam 39 lat. Od 4 roku życia choruję na KOSTNIEJĄCE ZAPALENIE MIĘŚNI (FOP). Jest to choroba postępująca i nieuleczalna.FOP unieruchomił mnie w jednej pozycji, której już nigdy nie zmienię (pozycja stojąca, nie mogę nawet usiąść, dodatkowe kości zablokowały moje stawy). Już z trudem poruszam się o własnych siłach, przy pomocy specjalnej laski. Pieniądze, które uda mi się zebrać zostaną przeznaczone na koszty sprzętu rehabilitacyjnego i lekarstw.POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH O ZDROWIE!Przykazując 1,5% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wiśniewska, 2202 wspierają mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu - Wszystkim niesamowicie dziękuje za okazywaną mi pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: