Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Schweda, 18108

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Filip Schweda
Cześć, jestem Filip i urodziłem się w maju 2023. Moi rodzice są sportowcami i czuje, że sam też mógłbym pokochać sport, ale mam Wadę SKS – obu stópek – oraz zdiagnozowane napady zgięciowe.Moim rodzicom bardzo zależy na mojej sprawności, dlatego całkowite leczenie i operację przechodzę w klinice w Wiedniu. Dodatkowo czekają mnie nierefundowane badania genetyczne, żeby skutecznie leczyć napady, a potem jeszcze intensywna fizjoterapia! Na to wszystko właśnie potrzebuję dodatkowych środków.Działamy, żebym mógł w przyszłości zostać sportowcem, dlatego proszę o Wasz 1,5 % podatku.Twoje wsparcie ma znaczenie!Przekaż 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SCHWEDA, 18108 pomożesz mi w codziennej drodze do sprawności.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: