Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Szymański, 13771

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Michał Szymański
Michał urodził się w 2006 roku z hipoplazją ciała mozelowatego. Jest po wylewie III stopnia. Ma autyzm dziecięcy i skoliozę, upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. Jego rozwój
i funkcjonowanie zatrzymało się na poziomie 6, 7 lat. Zmaga się ze zmiennością napięcia mięśniowego, zaburzeniami integracji sensorycznej i encefalopatią genetyczną.U Michała wykryto również dystrofię mięśniową Emery'ego i Dreifussa. Cały czas jest rehabilitowany. Wizyty u specjalistów poza miejscem zamieszkania, turnusy rehabilitacyjne - to duży koszt przekraczający nasze możliwości. Zwracamy się z prośbą o wsparcie, aby Michał mógł dziś i w przyszłości lepiej funkcjonować.POMÓŻ NAM W WALCE O LEPSZE ŻYCIE NASZEGO SYNAPrzekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZYMAŃSKI, 13771 pomagacie Michałowi w codziennych zmaganiach.Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: