Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Weroniki Skolimowskiej

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Weronika Skolimowska
2024 rok to ważny czas dla Weroniki – w końcu będzie mogła przejść wyczekiwaną operację symetryzacji piersi. Powrót do „normalnego” życia zajmie jej jednak jeszcze chwilę: nadal musi przyjmować specjalistyczne leki oraz przechodzić rehabilitację. Weronika potrzebuje wsparcia w pokryciu kosztów leków, operacji symetryzacji piersi, rekonwalescencji i fizjoterapii. To spora kwota! Możesz pomóc ją zebrać. Wystarczy, że przekażesz 1,5% podatku – w ten sposób pomożesz jej przejść przez raka. 

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: