Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Marcina Sadowskiego

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Marcin Sadowski
Podróże motocyklowe i sport to, obok rodziny i przyjaciół, źródło szczęścia Marcina. W wyniku progresji choroby - guza kanału kręgowego, Marcin stracił czucie w nogach. Marzy, by znów chodzić. Całe swoje siły wkłada w intensywną rehabilitację, lecz potrzebne jest wsparcie w pokryciu jej kosztów. Przekaż datek lub 1,5% podatku i wesprzyj Marcina w drodze do marzeń!

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: