Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Małgorzaty Sajan

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Małgorzata Sajan
W tamtym roku przekazaliście Gosi fundusze, które „pomogły jej cudownie zdrowieć: zarówno fizycznie, jak i psychicznie”. Gdy wydawało się, że leczenie przebiega zgodnie z planem, a Małgosia może włączyć tryb #lavidaloca, niespodziewanie pojawiły się przerzuty. Reakcja onkologa prowadzącego była natychmiastowa, jednak leczenie może być pełne zwrotów akcji – a na te trzeba przygotować środki. Gosia potrzebuje też pieniędzy na rehabilitację, fizjoterapię i psychoterapię, dojazdy do ośrodków medycznych oraz leki. Możesz pomóc jej przejść ten etap! Przekaż 1,5% podatku i dołącz do drużyny wspierającej Gosię

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: