Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Justyny Szulc

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Justyna Szulc
Justyna o swojej chorobie dowiedziała się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Mimo że choroba przyszła nagle, okazała się punktem zwrotnym w jej życiu – dała siłę, która każdego dnia motywuje do wyznaczania sobie nowych celów. W przechodzeniu przez chorobę Justyna potrzebuje jednak Twojego wsparcia finansowego – na leki, rehabilitację i suplementy. Przekaż 1,5 % podatku i pomóż Justynie przejść przez raka.  

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: