Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Elżbiety Haupt

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Elżbieta Haupt
Świat Eli wyglądał „jak świat każdego z nas”, później pojawił się rak piersi, który odwrócił wszystko. Jego leczenie wiązało się z operacją, radioterapią i chemioterapią oraz terapią Herceptyną. Ela musi przyjąć kolejny lek – Kadcylę – oraz poradzić sobie ze skutkami leczenia onkologicznego. Możesz pomóc jej przejść ten trudny etap. Przekaż 1,5% podatku i dołącz do drużyny wspierającej Elę.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: