Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Edyty Adamus-Hans

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Edyta Adamus-Hans
Malowaliście kiedyś na drewnie? To pasja Edyty, której oddawała całe swoje serce. Ostatnio jednak nie ma na nią ani siły, ani czasu – musi skupić się na leczeniu nowotworu piersi, który dał przerzuty do węzłów chłonnych. Edyta mówi, że jeszcze niedawno to ona wspierała Podopiecznych Rak’n’Rolla, a teraz sama potrzebuje wsparcia. Możesz je okazać! Przekaż 1,5% podatku i pomóż Edycie przejść przez raka.

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: