Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA RAK'N'ROLL. WYGRAJ ŻYCIE!

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: dla Anny Filipowskiej-Podsiadły

KRS: 0000338803

Kilka słów o beneficjencie

Anna Filipowska-Podsiadły
Ania chce żyć jak najdłużej najlepszym życiem, jakie może mieć. Śpiewać, tańczyć, zrobić prawo jazdy, kochać, utrzymać stabilizację choroby i dotrwać do nowych terapii. Ania leczy się paliatywnie, co niesie ze sobą powikłania: nawracające neutropenie, zwyrodnienia, osteoporozę, dyskopatię. Po obustronnej mastektomii czeka ją rehabilitacja i być może zmiana leczenia. Musi jak najszybciej zrobić badania obrazowe, rozpocząć rehabilitację blizn pooperacyjnych. Przed nią przywrócenie sprawności, utrzymanie odpowiedniej diety i suplementacja, zapobieganie martwicy kości szczęki i okiełznanie stanów depresyjnych i lękowych. Wydatki związane z leczeniem są bardzo duże i przekraczają możliwości finansowe Ani. Tak jak Ania chcemy, żeby w jej życiu dominowały taniec i radość. Możesz mieć na to wpływ, dokładając swoją cegiełkę. Przekaż 1,5% podatku i pomóż Ani przejść przez raka!

Kilka słów o naszej organizacji

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych. Pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o chorobie w przestrzeni publicznej. Wobec rosnącej skali problemu, utrudniamy życie rakowi. Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: