Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Góralczyk, 9619

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Michał Góralczyk
Nazywam się Michał Góralczyk, w sierpniu 2017 roku uległem poważnemu wypadkowi. Następstwem tego jest częściowy niedowład prawej strony oraz afazja. Wykryto u mnie także padaczkę pourazową.Do powrotu do zdrowia konieczna jest codzienna rehabilitacja zarówno ruchowa, jak
i neurologopedyczna, która niestety dużo kosztuje. Zawodowo jestem specjalistą SEO, a prywatnie ojcem dwóch najwspanialszych córek Oli i Hani. To dla nich walczę z całych sił i zrobię wszystko żeby wrócić do zdrowia.TWÓJ 1% PODATKU MOŻE POMÓC!Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Góralczyk, 9619 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność. Jednocześnie pragnę podziękować wszystkim za okazaną mi pomoc.Z góry bardzo dziękuję za Państwa pomoc. Michał

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy